Bahçe Dekorasyon Aksesuarları

Yoğun bir günlük programının ardından boş zamanlarınızı bahçenizde doğaya bağlı geçirmek, stres atmanıza yardımcı olabilir. Bahçenizin doğal güzelliğini arttırmak için dekoratif aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Aksesuar eklemek bahçenize neşe katacaktır. Eğer bahçe dekorasyonu için bazı fikirler arıyorsanız, bu makale kullanışlıdır. Aşağıdaki satırlar üzerinden gidin ve bahçe dekorasyon aksesuarları konusunda fikir sahibi olun.

 Bahçe Havuzu

Çeşme

Su bahçenin dekoruna mükemmel bir ektir. Bu nedenle, bahçe dekorasyonuna çeşme ekleyin. Bahçenizin temasını düşünerek bir çeşme satın alın. Çeşme, bahçenin boyutuna uygun büyüklükte olmalı. Aksesuar mağazalarındaki dekoratif çeşmeler arasından size uygun olanını seçin.

Kuş evi ve Ördek Havuzu

Kuş evi, bahçe süslemeleri için yaygın olarak kullanılır ve ideal bir aksesuardır. Ördek havuzu derin değil, sığ olmalıdır. Havuzun suyu günlük değiştirilmelidir. Ördeklerin havuzu kelebekleri çekecek ve sizin bahçenize daha fazla güzellik katacaktır. Bahçenizin büyüklüğüne göre, küçük veya orta ölçekli kuş evi ve ördek havuzu edinin.

 Bahçe MobilyasıMobilya

Bahçenize, arkanıza yaslanıp rahatlayabileceğiniz bir mobilya ekleyin. Ahşap veya hasır bahçe oturma grupları ya da tam bir veranda ayarlayabilirsiniz. Burası sizin parkınız ve bankınızdır. Renkler ve mobilya stilleri yalnızca sizin bahçenizin temasına bağlıdır.

Dekoratif Işıklar

Aydınlatma armatürleri ile bahçe süslemeleriniz daha çekici hale gelebilir. Ekonomik bahçe aksesuarları ve dış mekan aydınlatmaları için yapı marketlerden yararlanabilirsiniz. Düşük voltajlı aydınlatma, uçan böceklerin ilgisini çekmez ve ekonomiktir.

Peyzaj Süsleri

Bahçenin girişinde rüzgâr ile birbirine çarpıp melodiler oluşturan süsler kullanılabilir. Rüzgâr ile kulaklarınızda çınlayan seslerin yatıştırıcı etkisi vardır.


 Bahçe HeykelleriHeykel

Geniş bahçeler için heykel kullanılabilir. Metal, beton veya bakır heykel seçebilirsiniz. Eğer sizin için dayanıklılık önemliyse, bakır heykel almanızı öneririz.

Bayrak ve afiş

Bahçeniz stratejik bir yerde ise bayraklar ve pankartlar ekleyin. Cennet bahçenize girişi, çiçek ve satırlar ile küçük bayraklar süsleyebilir.

Bahçe İşaretleri

Bayraklar ve pankartların girişi duyurmasına benzer şekilde, yaratıcılığınızla diğer bazı bölümleri işaretleyebilirsiniz. Güvenlik için ahşap tabelalar kullanılabilir. Bu doğal görüntü, bahçede olduğunuz hissini arttıracaktır. Yapay kısımlara ahşap boya uygulanabilir. Bahçenizde su ve aydınlatma panellerini dokunmatik ayarlayın.

Bahçe ve Dış Mekan Dekorasyon Örnekleri için tıklayınız.0 Yorum - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam511
Toplam Ziyaret2452399
Giyinme Odası Search
Özel Arama
Mühendis Hatun
 Mühendis Hatun